Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2014, 13:51   #5
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wpisując zapasy żywności wpiszcie na ile dni one są. Ja na takie rzeczy zwracam uwagę, tak samo jak na ilość strzał, bełtów i wszystkiego co się zużywa czy kończy w trakcie wędrówki.

Oj tam

Odnośnie Waszych wzajemnych relacji. Możecie się znać wszyscy. Możecie, ale nie musicie. Wiadomo, Viseńczycy bardziej się kumplują z Viseńczykami (albo znają z widzenia), a mieszkańcy Osady z osadnikami , zwłaszcza że mają bardziej specyficzny styl życia. Możecie też nie kojarzyć się wcale. Mam jednak dwie sugestie:

Khogir, Moelis i Edgar - wasza trójka wraca (lub przybywa po raz pierwszy) do Viseny z centrum Królestwa, więc praktycznie i realistycznie byłoby, gdybyście przywędrowali razem - na przykład wiosną tego roku. Oczywiście to tylko sugestia, zwłaszcza że Edgar ze swoim wilkiem może wędrować sam.

Zed i Bimbrusz - podejrzewam, że pociąg do alkoholu sprawi, iż gnom znajdzie sobie szybko we wsi nowego przyjaciela od bukłaczka

Gorsza od faszyzmu - a że faszysta jestem tu ja, to...

A poważnie, oczywiście można już pisać - i to zarówno dodatek do sytuacji w młynie, dialogi z NPCami jak i retrospekcje ze wsi... lub co tylko Wam przyjdzie do głowy
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 13-02-2014 o 10:03.
Sayane jest offline