Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2014, 22:56   #18
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Panowie...

Ja osobiście nic przeciwko takim dywagacjom nie mam i chętnie dyskutuję na różne zawiłe tematy, ale...

To wątek rekrutacyjny i wolałbym, żeby osoby, które zainteresowane są sesją nie musiały marnować dodatkowych długich minut na przebijanie się przez te nasze bloki tekstu w poszukiwaniu istotnych dla nich treści. Więc dbajmy o przejrzystość tematu

Na pytania i wątpliwości w dalszym ciągu chętnie odpowiadam.

Edycja: A i jeszcze jedna sprawa, o której sobie przypomniałem. Czy ktoś wie skąd wzięła się idea, że puklerz można wykorzystywać skutecznie mając go przypiętego do przedramienia, jednocześnie walcząc sprawnie bronią dwuręczną? Bo skądś taką wizję mam, ale nie potwierdzają jej żadne historyczne źródła zewnętrzne, według których do sprawnego operowania tą mała tarczą zdecydowanie potrzebna jest wolna ręka. Wydaje się to też dość logiczne. Może to z jakiejś gry komputerowej?
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 12-02-2014 o 23:01.
Tadeus jest offline