Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2014, 20:52   #51
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Eh.

Niestety, po dłuższym przemyśleniu muszę zrezygnować z sesji. Powodem jest brak czasu - choć nie do końca - lecz przede wszystkim mój chroniczny brak weny. Sesja jest bardzo wymagająca - i czasowo i intelektualnie - i o ile pierwszemu jestem jakoś w stanie sprostać, to z drugim niestety jest ciężko. Nie jestem się ostatnio w stanie wystarczająco skupić i na tyle zebrać, żeby coś sensownego wymyślić, a pisanie ochłapów "na odwal się" mija się z celem.

Wina leży w całości po mojej stronie' poza moją osobą reszta rzeczy w tej sesji działa bez zarzutu i nie mam żadnych uwag czy spraw, które spowodowały taką decyzję.

Bardzo przepraszam współgraczy i Mistrza za zamieszanie i jego konsekwencje; naprawdę chciałabym bawić się z Wami dalej, ale niestety obecnie jest to trochę ponad moje siły i możliwości.

Postać zostawiam do dowolnej dyspozycji. Pragnę z tego miejsca podziękować (w kolejności alfabetycznej) abiemu - za wsparcie, inspiracje i dzielne podrywanie mojej postaci (to już trzecia sesja, na której to robi , Cedrykowi - za ogrom pracy włożonej w przygotowanie i prowadzenie gry, oraz za cierpliwość i staranne tłumaczenie wszystkiego, co tyczy się gry osobie która nie lubi cyferek (czyli mi). Oraz Płomykowi - za opiekę, zagadywanie, dobre pomysły i wciągnięcie do rozgrywki. Jesteście super, i bardzo się cieszę, że choć chwilę mogłam z Wami grać.

Powodzenia. I przepraszam raz jeszcze.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline