Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2014, 21:15   #75
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Jeśli nie odpisałem w terminie to tylko dlatego, że czekałem na wasze odpisy. Zabicie postaci z powodu widzimisię jest według mnie dopuszczalne, ale tu nie miało miejsca. Ci którzy odpisali żyją i grają. Żałuję, że nie udało mi się tak poprowadzić sesji by zaciekawić wszystkich. Szkoda, że ty uaktywniłeś się już po tym, jak twoja postać zginęła. Obawiałem się przyjmując twoją postać do sesji, jak poradzi w niej sobie zakuty w stal rycerz, szlachcic, z sesją miejską nastawioną na śledztwo. No i raczej nie mogłeś się wpasować. Poza pierwszą kolejką obecność w docu żadna. Odpowiedzi na moje zachęty brak. Skończyło się jak się skończyło. Pretensje masz zupełnie nieuprawnione. Gdyby Aro.is i Piotrek nie odpisali to ich postacie też by nie żyły i grałby sam Edgar. Chcesz się obrażać to się obrażaj.
 
Ulli jest offline