Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2014, 11:07   #8
Halad
Banned
 
Reputacja: 1 Halad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodze
Jednak tworzono takie państwo w 1920 a przecież Czerwona Armia miała dojść wtedy co najmniej do Berlina jeśli nie Kanału.

Kadry Stalin miał, spójrzmy na rok 1945 przecież cała wierchuszka władzy to agenci NKWD i "spadochroniarze" (no paru "partyzantów" dla ozdoby).

A po co takie państwo ?
Ano chociażby po to by móc powiedzieć : jaki rząd we Francji ? O czym wy mówicie ? To ja tu przecież wyzwoliłem Ukraińców, Białorusinów, a nawet Polakom zrobiłem wolne państwo. A teraz posunę się jeszcze dalej bo skarg braci Słowian słuchać już dłużej nie mogę.

I już jest powód do ataku na III Rzeszę.

Wyzwolił Ukraińców, wyzwolił Białorusinów, teraz będzie wyzwalał Polaków.

Stalin najchętniej aż do Paryża by wyzwalał kogo się da.



Kłótnia jest twórcza i jak najbardziej można a czasem nawet powinno się. Ważne tylko by interlokutorzy potrafili znieść krytykę.
 

Ostatnio edytowane przez Halad : 16-02-2014 o 12:09.
Halad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem