Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2014, 21:56   #26
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
W ZSA nie o takich rzeczach usłyszysz i zobaczysz. A wszystko bez grama Tornado!

Większość współczesnych maszyn jest przed tym zabezpieczona, jednak w ZSA tak nie będzie. Większość sprzętu, to samoróbki lub przeróbki. Wszystko wybebeszone i w kiepskim stanie. Pomyśl, co się stanie, kiedy taki piorun trafi w awionetkę...
Avionetce? Nic. Pilot się usmarzy jak avionetka będzie otwarta (i tylko wtedy). Spójrz do instrukcji Cesny 102 choćby i na zajęcia z elektrotechniki. Tam dowiesz się jak powstają wyładowania elektryczne...

Weź sobie meliskę i schemat czegokolwiek zabezpieczonego przed wyładowaniem elektrycznym. Okazuje się, że konstrukcja jest taka, że to albo jest zabezpieczone, albo tego nie ma (bo np. układy elektroniczne zatopione są w izolatorze).


Cieszę, się, że mogę żadnych nie stosować - bo są dla mnie naciągane mocno i wolę usadzić postacie graczy zwykłlym brakiem umiejętności czy paliwa. Zakładasz, ze w ZSA są ciągle burze i grzmoty - jakoś tego nie znalazłem w podręczniku... U nie ciągle świeci palące słońce, bo to ja jestem w moim świecie MG.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem