Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2007, 13:52   #8
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
- Wszyscy ubolewamy nad tą stratą lecz nie czas na biadolenie i żałobę! Chaos jest wśród nas i nie będzie próżnował, kiedy my tu się spieramy! Należy jak najszybciej wykryć morderców i poddać ich karze! Każdy dzień zwłoki może się skończyć kolejną śmiercią prawego obywatela. Mam rodzinę i muszę się o nią troszczyć! Nie można pozwolić na kolejny mord!

- Powinniśmy jak najszybciej wytępić tych odmieńców którzy zalegli się w osadzie! Mówię tu o plugawym elfim magu, Sarnusie Nim'loki który z pewnością brata się z mrocznymi siłami, tfu! Zadyndasz za swe mroczne uczynki, parszywy konusie ciemności! Ile to razy żem słyszał, bo ludzie gadali, jak z czartami żeś obcował, co?!

- Następnym który powinien zadyndać na szubienicy jest ten młody grabarz! Ricki Aspenie, jak śmiesz mówić ,że chowałeś nasze rodziny, naszych ojców! Zapluty młodziku! Jedyne co żeś robił to obracał i plugawił nasze żony w tych swoich wypielęgnowanych dłoniach sodomity! Patrzcie na dziwoląga! Grabarz a nosi i ubiera się jak szlachcic! Skąd masz pieniądze na te drogie perfumy?! Pewno żeś okradał swe ofiary! Na stos ze skurwielem, profanatorem i cudzołożnikiem! Pomiotem chaosu!

- To nie wszystko! Spójrzcie na tą zakapturzoną sukę! Lilian Arngrim, jak śmiesz kryć swe oblicze pośród prawych obywateli! Czyżbyś miała coś do ukrycia przed nami! Tylko kłamcy i mordercy skrywają prawdę pod czarnymi kapturami! Myślisz ,że nie wiemy iż parasz się mordem?! Morduje dla pieniędzy nałożnica chaosu, tfu! Sama jej obecność tu jest jawną kpiną ze sprawiedliwości! Jest jawną kpiną z nas samych! Morderczyni na śmierć tylko zasługuje!

- Jeśli zginę będzie to oznaczać iż miałem rację a chaos musiał mnie uciszyć dla dobra swych plugawych postępków! Zapamiętajcie me słowa! Na pohybel bydlakom, dziwolągom i odmieńcom!
 
Cep jest offline