Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2014, 11:42   #145
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam was po... olbrzymiej przerwie, a raczej zastoju. Wiem, że został nam jedynie 1 post gracza + mój post, ale wiem też, że powody zwłoki były nie tak błahe. Post Marcina będący mieszaniną dialogów Morgana (nowego dowódcy Duchów) z ciekawszymi z NPC właśnie wrzuciłem. Wyszedł zajebiście jeżeli już po sesji mogę pochwalić Szarleja.

Lada moment zabiorę się za przeróbki grafik, dopracowywanie tekstu mojego ostatniego, kończącego posta w Duchach. Chyba nie muszę pisać, że gra z wami była przyjemnością? Co prawda nie zawsze wszyscy byli w punkt, nie zawsze ja byłem, ale klimat i to jak pisaliście zapiera (przynajmniej mi) dech w piersi. Nie wiem kiedy i czy zabiorę się za raport z sesji. Co było źle z mojej strony już omówiłem z kilkoma czytającymi osobami. Na pewno warsztat nad którym cały czas pracuje, na pewno terminy, których sam nie trzymałem (byłem czasem jak dobry wujek Sam, który nie pospieszał kiedy powinien i nie ponaglał kopniakiem kiedy było za późno). Myślę, że jeżeli za jakiś czas pojawi się rekrutacja do kolejnej mojej sesji to już będzie co innego. Terminów będę trzymał bardziej, konsekwentniej podchodził do realizacji postów. Chciałbym kiedyś na sesji mieć tak dobry skład. Postacie jakimi mnie uraczyliście były (co tu dużo pisać) klimatowe do szpiku kości. To jak kto pisał, jak się angażował może nakreślę w krótkiej notce jaka trafi na konto każdego z was w najbliższym czasie. Może przy okazji obdaruję nimi też kilka osób z innych sesji z czym zwlekałem.

Dziękuję wam wszystkim za grę i jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedopatrzenia, zwłoki. Na przyszłość mogę jedynie obiecać, że się to nie powtórzy. Do miłego zobaczenia na trakcie życia kochani!
 
Lechu jest offline