Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2014, 09:39   #147
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
To i ja coś napiszę.

Bardzo się cieszę, że sesja została zakończona. Tkwiła mi gdzieś zadra i spokoju nie dawała, że na samym końcu przygoda zawisła w niebycie... szkoda mi było naszej pracy i zabawy. Ale jest i za to należy się pierwsze dziękuję.

Drugie składam współgraczom z którymi bawiłem się naprawdę przednio. Adam dał mi masę zabawy, możliwości drobnych złośliwości czy też zabawy kontekstem, którą to cenie ponad wszystko.

Trzecie dziękuję składam MG. Leszku to była moja pierwsza sesja NS i na pewno nie ostatnia. Zaciekawiłeś mnie systemem, a przygodę poprowadziłeś tak, że chciało się pisać. A o to właśnie chodzi. Jeśli tylko zdecydujesz się na kolejną rekrutację, daj proszę znać. Jeśli czas pozwoli z przyjemnością pobawię się dalej.

Do zobaczenia zatem w innym teatrze, gdzie na deskach grać będziemy inne role, ratując lub niszcząc kolejne światy

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline