Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 01:01   #78
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sasza zaczął kląć parszywie, na czym świat stoi, gdy w końcu wyrzucił z siebie złość wraz ze sporą wiązanką wielce plugawych wyrazów nieco spokojniej przeszedł na słowiańskie powiedzonka i pytania retoryczne

- Psiakrew! po co ja piłem z naćpanego pijusa!?! Jakbym wiedział, że idę na akcje to bym wypił coś czystego! Wybaczcie nie mogę się dzisiaj skupić od tej wódki, do stu diabłów! Następny hajduk, który wejdzie nam w drogę posmakuje daru Malkava obiecuję! - Było mu bardzo głupio, że nie zdążył zareagować, ale wszystko działo się zbyt szybko dla jego zamroczonego umysłu. W tej chwili nieco żałował, że nie łykną trochę z tych neo nazioli, co wpadli niedawno do bryki.

Obawiał się, że jak napije się z jakiegoś nieznanego dziwadła to jeszcze mu zaszkodzi a jakby trafił na wampira to jeszcze by się do niego uwiązał albo oskarżyliby go o diabolizowanie. Teraz żałował...

- Nu, poprawie się obiecuje po prostu nie spodziewałem się tak ostrej akcji - Smokrew nie radził sobie z własną wściekłością. Jego furia na własną nieudolność była tak wielka, że odpalił dopalanie krwi i z całej siły walną w betonową ścianę

~MOŻE TO WYCZYŚCI MI ŁEPETYNĘ?!? JAK JA MOGŁEM ZROBIĆ Z SIEBIE TAKIEGO JEŁOPA?!! PAPA MI NIE PRZEBACZY ~ - Przeleciały mu przez głowę myśli jeszcze bardziej podsycając wstręt i upokorzenie jakie w tej chwili czuł.

Walną jeszcze kilkukrotnie, w końcu się uspokoił nie chciał w końcu za bardzo oddawać się w objęcia Bestii albo wyczerpać Vitae.

Czuł się nieco lepiej.

- Dobra, to gdzie teraz? Wskażta cel a się nareperuje - Przyrzekł poważnym głosem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-02-2014 o 20:10.
Brilchan jest offline