Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 14:16   #21
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Z drugiej strony łakomy to kąsek dla każdego boga. I faktycznie na początku pozwoli mi szybko zregenerować PM ale to mogę zrobić również i bez Źródła (a tu już byś pewnie protestował czterema kończynami ). Za to kiedy w końcu rozdzielę klucze... Nagroda dla tego kto je zgromadzi będzie spora. No a po rozdzieleniu kluczy nie będę mógł czerpać mocy ze Źródła. Innymi słowy z mojego punktu widzenia fabuła na tym tylko zyskuje.

Zresztą chętni na Źródło już są
I co do samego kosztu tego monumentu to zauważ, że bez całego świata nie jest w stanie działać więc w rzeczywistości jego koszt to nie 4 a 15 PM. Stąd też podejrzewam, że szybko podobne cuda nie powstaną.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 24-02-2014 o 14:18.
Googolplex jest offline