Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 14:29   #22
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Z drugiej strony łakomy to kąsek dla każdego boga. I faktycznie na początku pozwoli mi szybko zregenerować PM ale to mogę zrobić również i bez Źródła (a tu już byś pewnie protestował czterema kończynami ). Za to kiedy w końcu rozdzielę klucze... Nagroda dla tego kto je zgromadzi będzie spora. No a po rozdzieleniu kluczy nie będę mógł czerpać mocy ze Źródła. Innymi słowy z mojego punktu widzenia fabuła na tym tylko zyskuje.

Zresztą chętni na Źródło już są
I co do samego kosztu tego monumentu to zauważ, że bez całego świata nie jest w stanie działać więc w rzeczywistości jego koszt to nie 4 a 15 PM. Stąd też podejrzewam, że szybko podobne cuda nie powstaną.
Ja bym wolał żebyśmy jednak trzymali się zasad. (a nie szukali drugiej strony ) Zdecyduje Mg ale fundamentalne ich naruszanie już w pierwszym poście dobrze nie wróży. Tym bardziej, że jak jeden gracz je naruszy to zaraz posypie się tego lawina. Stanowczo się na to nie zgadzam. Wybierz statystykę do tego monumentu, a nie jakieś widzi mi się...
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 24-02-2014 o 14:33.
Icarius jest offline