Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2014, 15:23   #28
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Znów waść mnie oczerniasz nazywając argumentowanie swojego pomysłu upieraniem się. No ale masz prawo do subiektywnej oceny. Za to jeśli idzie o zasady to nie zauważyłem aby cokolwiek było z nimi niezgodne. A jedynie niezgodne z TWOJA zasad interpretacją. W dodatku sam zaproponowałeś by to MG rozstrzygnął tą kwestię lecz zamiast poczekać na jego opinie najzwyczajniej w świecie próbujesz przeforsować swoje, nie bacząc na fakt iż obrażasz współgracza. Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko które widzi, że ktoś inny ma fajną zabawkę i koniecznie musi ja zniszczyć. Nawet nie przyjdziesz i nie zapytasz czy możesz się pobawić. Doprawdy twoje zachowanie mnie mierzi.
 
Googolplex jest offline