Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 09:27   #104
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Satyr wyglądał na coraz bardziej rozdrażnionego. Ślizgał się wzrokiem po całej grupie i głęboko się nad czymś zastanawiał.
- Niby powinienem być wam wdzięczny za to, że przegoniliście tych ludzie, ale wyglądacie, a przynajmniej niektórzy z was za niespełna rozumu. Wiem, że to dość powszechne wśród nadnaturali, ale Rabatov nie bierze raczej przygłupów do takich zadań.
Zawiesił głos spoglądając wymownie w stronę młodego wampira.
- Jeżeli faktycznie macie do mnie jakiś interes, to zapraszam do biura. Tam sobie będziemy mogli spokojnie porozmawiać. Rusłana zadzwoń do Max, niech do mnie przyjdzie jak najszybciej. A! I nie przyjmuj dzisiaj klientów. Daj dziewczynom wolne. Musimy tutaj wszystko ogarnąć.
Komos ruszył w kierunku swojego biura, nie patrząc czy ktoś za nim idzie, czy nie.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans

Ostatnio edytowane przez Nimitz : 25-02-2014 o 09:30.
Wojan jest offline