Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 15:23   #14
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Rosalinda, uśmiechając się czarująco, przywitała się z mężczyznami, a potem w milczeniu przysłuchiwała rozmowie. Już miała wyrazić swoja opinię na temat tajemnej wiedzy dawnych Kirdurczyków, kiedy fretka wbiegła jej na ramię, naruszając pazurkami jedwabny materiał koszuli. Kobieta syknęła a potem leciusieńko trąciła umysłem jaźń zwierzęcia. Ostrzeżona fretka skuliła uszy i szybko uciekła do swojego pana. Rosalinda wiedziała, że następnym razem ciekawość zwierzaka powściągnie samo syknięcie.

- Pilnujcie lepiej waszej Lulu – zawiesiła spojrzenie zielonych oczu na Gregorze. – Ja łagodna i spolegliwa jestem, jako ta sarna, ale nie każdy moje przymioty posiada.
Odwróciła się do Symeona.
- Ciekawie prawicie, doktorze. Taką tylko wątpliwość mam, czy aby wszystko. Skoro już tam byliście, to zapewne wiecie, czego – poza dzikimi plemionami i zwierzętami – możemy się spodziewać. Lub przynajmniej domyślacie się. Im szczerzej nam opowiecie , tym lepiej się będziemy mogli przygotować.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline