Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 15:35   #6
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
@Panicz

Lecz weźmy pod uwagę także to, iż nasze oczekiwania zmieniają się z czasem. Każdy wyrasta z seriali pokroju Xeny... I choć potrafią one sprawiać frajdę po tylu latach czy przykuć wzrok do telepatora, to już nie powodują tej ekscytacji i wypieków na policzkach (nie, nie z powodu biustu aktorek, odgrywających postacie Xeny i Gabrieli).

Niektórym jednak taka prosta rozrywka po latach sprawia na tyle niemałą frajdę, by tajemnice goblia-zaklinacza były równie emocjonujące.

Co do osiągania klimatu, to zależy, w jaki sposób gramy. Sesje w PBF da się prowadzić w podobnym tonie, co sesję na żywo (jednolinijkowce). Zwłaszcza, jeżeli gramy przez komunikatory, kiedy post idzie za postem i nie ma czasu na przemyślenie wszystkiego do cna i dopracowanie tekstu.
Choć oczywiście poziom literacki każdy ma swój... jak i oczekiwania.

Mi tam proste sesje też sprawiają frajdę. Proste postacie, proste scenariusze. A że mój poziom literacki jest mierny, to nie przeszkadza mi zbytnio fakt, że sesja nie jest epopeją. A nawet niekiedy cieszy, bo nie staje się przez to odcinaniem kuponów, jak często dzieje się to tutaj.

@K.D.

Ja tylko powtarzam po tobie... Lecz w takim razie powinieneś dorzucić do ankiety opcję "Spieprzaj, dziadu". Lub dokoptować ją do tej ostatniej opcji.


Panowie K.D. i Bakcyl - proszę o porzucenie wątku fekalnego i powrót do głównego tematu.
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 25-02-2014 o 17:06.
Bakcyl jest offline