Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 19:15   #11
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lost Zobacz post
Dokładnie. Wydaje mi się, że Portal trochę porzucił papierową Neuroshimę na rzecz Hex. Tutaj ich plan wydawniczy na 2014 rok: Plan wydawniczy Portal Games! | Portal Games
I takie złośliwe btw. prezentujący jest tragiczny

I mam jeszcze jedno pytanie w temacie. Ktoś wie, co się wydarzyło z fanowskim dodatkiem Chicago?
Bohater Maxxx jeszcze spoko, ale ogólnie to jakość tych podręczników leciała na łeb na szyję. Do Bohatera Maxxx też mam kilka zastrzeżeń, ale przysłonięte są ilością pomysłów. Linię można odświeżyć, ale w sumie typki od Dzikich Pól we wstępie do jedynego dodatku mieli rację, że to złodziejskie obce zwyczaje wydawać milion podręczników do jednej gry.

A dobry był ten Chicago? Z tego co pamiętam to nie. Ja mam Ołów z tych fanowskich.
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Czas artykułów serwisowych skończył się w 2009. Teraz tylko blogosfera, której LI brakuje.
Ludzie jednak mogliby wrzucać swoje patenty, przemyślenia, a nawet niewielkie pomysły, czy odwołania do ciekawych pozycji.
Cytat:
Napisał Revan Zobacz post
Brak inicjatyw. W sumie po co, skoro NS nie jest już prowadzone co równa się jej śmierci. Ale jakiś odważny? Jeden quiz nie rozwiąże sprawy... ale może ktoś ma na stanie jakiś ciekawy artykuł, np. odnośnie miszczowania w klimatach post-apo itd.?
Olać artykuły. Krótkie informacje najlepsze. A jak są dłuższe to niech będą przesiąknięte pomysłami, a nie pustą papką.
Cytat:
Napisał Revan Zobacz post
Brak nowinek w świecie post-apo, rozwijania polskiej Neuroshimy (w końcu to nasz koń pociągowy post-apo), przekłada się na brak zainteresowania i dyskusji nad tym systemem.
O NS ciężko dyskutować skoro jest taki przypadkowy. Nie da się prowadzić tego ze wszystkimi elementami. W NS: Ogród wprowadziłem Szamana i ludzie tylko zastanawiali się czemu jakiś oberwaniec oberwał kulkę w nogę i jeszcze przyspieszył ucieczkę. No bo jak im to wyjaśnić? Pozostaje niewyjaśniać i przyjąć to za część szalonej rzeczywistości NS. Tu dyskutować można wiele rzeczy, ale co z tego będą miały ludkowie żyjące w świecie NS?
Cytat:
Napisał Revan Zobacz post
Wyeksploatowanie tematów - każdy, kto chciał coś napisać, już napisał. Koniec, basta, nie ma o czym dyskutować. W końcu, ile można pisać w 40 tematach o wizji końca świata, albo o wyższości mikrofalówki nad lodówką.
Tematy nie są wyeksploatowane. Jak masz jakiegoś pomysła to chętnie popiszę o nim z tobą. I z innymi.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem