Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2014, 11:16   #43
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
- Nie mniej, my też mamy raport do złożenia. Trzeba się dowiedzieć kim jest ten co nam sprawę zabiera. - zauważył cichcem Viktor. - Jak by nie patrzeć to pewnie jego sprawka, ale nie zrozumcie mnie źle, mam rodzinę, nie chcę jej w to mieszać, to szlachta i jej sprawy są, nie nasze.

- Gunter, mnie krew też się gotuje, ale grajmy po ichnemu, tak lepiej dla nas będzie. - powiedział półgłosem do bitnego mężczyzny po czym zwrócił się do szlachetnie urodzonych.

- Panowie raczą, to niesposobne, aby szlachetnie urodzeni zajmowali się polowaniem na sprawcą tej zbrodni, proszę zostawić to nam skoro już tu jesteśmy. - powiedział uprzejmie, mając nadzieję, że jednak sami zechcą się wszystkim zająć, a jak zechcą tym lepiej. Bądź co bądź, zbrodnia zbrodnią, ale to nie był ich kaliber.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 26-02-2014 o 11:46.
Dhratlach jest offline