Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 13:57   #170
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Adrenalina opadła. Ból zaczął przedostawać się do świadomości. Czułem wszystkie żebra, ale wydawało się, że żadne nie jest złamane. Wszyscy wyglądali makabrycznie. Jeżeli to dopiero przedsmak to już jesteśmy martwi. Na wpół zmusiłem na wpół pomogłem Łowczyni by usiadła. Rozejrzałem się i dostrzegłem swój plecak. Przytargałem go i wyszukałem koszulę z owiniętą w nią butelką. Rozwinąłem pakunek i wydarłem kilka pasów materiału z koszuli. Pomagając sobie zębami ucisnąłem swą rękę, która zaczęła ponownie krwawić. Powinno starczyć na jakiś czas. Zastanawiałem się chwilę, od czego powinienem zacząć. Determinacja dodawała mi sił. - "Może trochę zaboleć." – Zmoczyłem kolejny strzęp w alkoholu i przetarłem łokieć Maureen, po czym go obwiązałem by zatrzymać krew i zapobiec zabrudzeniu. Chwytając kobietę za brodę obróciłem jej twarz w moją stronę. Nie wyglądało to dobrze. Starałem się oczyścić ranę kierując się bardziej instynktem niż wiedzą medyczną. Szrama nadaj krwawiła.
-"Niech się ktoś zajmie Drowem… Phaere te pająki były jadowite? Zawało się, że Basta dorwał jeden z nich."
Usiadłem tak by Łowczyni oparła się o mnie plecami. "Postaraj się odpocząć trochę słońce" szepnąłem jej do ucha. Trzymając materiał wciąż przy krwawiącej ranie kobiety, przymknąłem oczy i zacząłem się modlić do pani życia …
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline