Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2014, 14:52   #47
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Kieska, który poszedł za nimi z włócznią na ramieniu, drepcząc obok Gunthera, zaraz zawtórował.

- Mnie... mnie to wygląda... właściwie to powiem Ci jak to według mnie wygląda, jak już się wypowiedzą na ten temat Wielmożni Jaśniepaństwo. Bo będzie to dla mnie dokładnie tak wyglądać. Bo wtedy i człowiek pożyje dłużej, i stresów się mniej naje. Dziewka nie rybi pęcherz, od ściskania się nie rozpuknie, a sprawa między nimi a łysym - nie moja. Zaś po szlachcicu płakał nie będę.

Głośne burczenie w brzuchu przerwało mu gadanie. Pomasował dłonią koszulę i uznał że pora poszukać czegoś do jadła. Trup trupem, a żołądek ma własny rozum, bo z czasów gdy widok trupa apetyt mu odbierał wyrósł już dawno.

- GÅ‚odnym strasznie.
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 26-02-2014 o 15:22.
TomaszJ jest offline