Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 15:36   #5
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Kłaniam się nisko współtowarzyszom jak i czytelnikom, których, mam nadzieję, nie zabraknie. Sprawa projektu trochę przycichła ostatnio (a przynajmniej do mnie żadne wieści nie docierały ) i zaczęło mnie to już trochę niepokoić. Jak widać była to tylko cisza przed burzą...

Tak czy inaczej bardzo cieszę się z tego, iż opowieść w końcu na dobre się rozpocznie oraz z tego, że koniec końców udało mi się załapać . Pozostaje mi tylko podziękować i zapewnić, że dołożę wszelkich starań by nie zawieść...

Co do kolejności to jest mi właściwie wszystko jedno. Jeśli tylko Alien nie ma nic przeciwko to mogę być następny

Kerm z tym poganianiem muzy to bywa różnie... Moją trzeba czasami pogonić do roboty, żeby się nie rozleniwiła zanadto.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline