Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 17:53   #31
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Na wstapie powiem ze konwentowe granie wymaga pewnego ostrzejszego potraktowania graczy . Gdzy jeszcze konwenty były zorganizowane tak ze MG nie dosc ze nie płacił , to jeszcze miał za darmo pizze to bardzo duzo prowadziłem ...
Sposob 1/ ( wymaga ogromnekj renomy DM - tak by na twoje sesje zapisywało sie BAARDZO duzo ludzi ) Na kazda sesje dopuszczałem 2 razy wiecej graczy niz chiałem prowadzic ...
Na samym poczatku robiłem jakąs sporo bitwe i obserwowałem graczy ...
Gdzy bitwa konczyła sie a na polu bitwy zostawali tylko ci gracze ( postacie ) ktore uznałem za klimatyczne i odpowiadajace mi poziomem
Sposob 2 - robisz 15 minutowe solowe intro dla kazdej postaci - BARDZO polecane bo nie tylko daje ci mozliwosc ocenienia gracza ale i wprowadzenia go w swiat przygody .


- Nastepnie - u mnie taki konwentowy ( POWTARZAM KONWENTOWY ) gracz nie doszedł by do konca korytarzy - o jedna pułpake było by za duzo

- Jezeli jednak doszedł to albo akceptujesz postepowanie postaci i koniec ... MG musi byc uczciwy w stosunku do graczy z ktorymi gra .
 
denis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem