Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 09:15   #179
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ja wiedziałem że to skucha ale nie możesz winić dziewczyn że nie znają wampirzych dyscyplin. Jak usłyszały o agentach i współpracy z Ochraną to się wystrachały i tyle. Nie wiadomo jakie miał wsparcie wiec nie narzekaj - rzucił Sasza zadowolony z siebie mimo rozwalonej ręki

- Jestem za wyjęciem sztyletu, letarg to nic przyjemnego i nie życzyłbym mojemu klanowcowi. Ale macie dużą przewagę a on może być wkurzony po pobudce...

-Zróbmy, Dima teraz weźmiemy flet i pojedzieta z braciakami w wołdze żeby wszyscy byli pewni że nikt nikogo nie roluje zgoda? Nie możemy was puścić waszym autem z fletem bo wtedy nam spierdolicie i podetrzecie się umową - Wyjaśnił swój punkt widzenia.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-02-2014 o 09:32.
Brilchan jest offline