Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 10:35   #27
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nie wiem, czy to ja piszę niewyraźnie, czy Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Piszę o człowieku podpisanym z imienia i nazwiska POD wieścią, nie o autorze wieści.

Dziękuję za informację, co uzyskam po kliknięciu na avatara - kształcąca informacja. Zrewanżuję się informacją, że "ironia" to nie "naśmiewanie się". Co jest przesadą, a co nie to już twoja personalna o pinia i poza tym, że cieszę, się że ją przedstawiłeś nie ma tutaj wiele do tematu.

Podobnie Twoja wiara jest twoją wiarą w człowieka. Sam piszesz o "dodatkowej motywacji" - ja widzę najlepszą motywację w kasie.


Co udało sie zrobić w "konkurencyjnym" projekcie przez 3 lata? Niewiele. To raczej nie świadczy o nim dobrze.


A poza tym - nie wyśmiewam(y) tutaj podejścia fanowskiego - piętnuje(my) konkretne opinie. Pisanie ogólników o pro publico bono i fanowskim podejściu kiedy w rzeczywistości NIC się nie robi jest po prostu hipokryzją. Trolli forumowych mamy sporo i ta dyskusja też trollingiem jest teraz. Projekt tłumaczenia wydawniczego umarł, w fanowskie nie wierzę; dyskutujemy o czym? o niczym - bo każdy ma prawo do swoich sądów i opinii. Jeszcze żyjemy w wolnym kraju.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem