Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 12:07   #28
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Nie wiem, czy to ja piszę niewyraźnie, czy Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Na moje, to jedno i drugie. Mówi się przecież czasem, że "ktoś się pod czymś podpisał" w sensie autorstwa i ja tak właśnie to zrozumiałem (zwłaszcza w kontekście reszty wypowiedzi - "nie tędy droga").

Dziękuję za informację, co uzyskam po kliknięciu na avatara - kształcąca informacja.

Zbędna i niepotrzebna ironia. W kontekście tego, jak zrozumiałem Twoją wypowiedź (że źle, to już wiem), zwyczajnie chciałem maksymalnie doprecyzować, o co mi chodzi. Teraz wiem, że to było niepotrzebne, ale - jak pisałem wyżej - było uzasadnione moim rozumieniem.

Sam piszesz o "dodatkowej motywacji" - ja widzę najlepszą motywację w kasie.

Ja też. Dlatego już wielokrotnie w tej dyskusji wspomniałem o crowdfundingu.

bo każdy ma prawo do swoich sądów i opinii. Jeszcze żyjemy w wolnym kraju.

Oczywistość. Dlatego nie kwestionuję tego. Zwróciłem tylko uwagę na sposób, w jaki je wyrażasz. Mianowicie sposób, który - co sam teraz zarzucasz mi - niczego nie wnosi do dyskusji i niepotrzebnie podwyższa temperaturę. Bo stwierdzenia, że czekasz na tłumaczenie Autumm, pomimo że niczego takiego nie deklarowała, nic do dyskusji nie wnoszą - tak samo można naskoczyć na kogoś wyrażającego opinię o książce, żeby ją sam napisał, albo o meczu, żeby sam wyszedł na boisko. Oczywiście, żyjemy w wolnym kraju i masz prawo pisać co chcesz i jak chcesz, a ja mam prawo to skomentować. Obaj z tego prawa korzystamy.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem