Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 17:44   #33
MagMa
 
Reputacja: 1 MagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie cośMagMa ma w sobie coś
Choć wciąż mogłabym bombardować milionem pytań, to przynajmniej powoli skrawki informacji, które dostawaliśmy zaczynały się układać w miarę spójny zarys sytuacji. Wprawdzie pozostawał jeszcze ogrom niejasności, ale przynajmniej jakieś podstawowe dane były dla nas dostępne.

Wiec rozwalił nas komputer. Wyjątkowo głupi koniec dla znanej nam cywilizacji, szczycącej się swą wysoka techniką. Widocznie też zostaliśmy odcięci od reszty świata. Nie jest kolorowo.

W jednym gość miał niewątpliwie rację. Rzeczywiście fakt, że mój ekwipunek ostał się w całości był prawdziwym błogosławieństwem.
Ot choćby nie musiałam martwić się o broń. Niby to tylko Beretta, ale przynajmniej jej stan był nienaganny i wiedziałam że mogę jej zaufać. Zimny dotyk gładkiego, tak dobrze znanego metalu dodawał pewności siebie.

Czas, który został nam dany na wybór broni postanowiłam wykorzystać na choćby częściowe uzupełnienie informacji. Ponieważ koleś postanowił się ulotnić zwróciłam się do grupki pozostałej przy stoliku:
- Czyli przynajmniej na razie, ten... moloch i zmutowane rośliny z południa nie stanowią dla nas bezpośredniego zagrożenia? Jak groźne stwory możemy spotkać na ulicach? Czy są one... hmm... inteligentne?
 
MagMa jest offline