Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 20:11   #233
BOBOWAWA
 
Reputacja: 1 BOBOWAWA ma wyłączoną reputację
DARK ANGEL obudzila sie lekko skolowana i wsciekla kto smial ja obudzic!!!!
Jej zmysly pomalu wracaly do normalnosci! im bardziej sie budzila tym bardziej wzrastal jej pierwotny instynkt czyli glud!!!
Zobaczyla trzy postacie czlowieka, mrocznego elfa i cos czego dawno juz niewidziala pol smok!!!!
wyczuwala ich bijace serca i krew tetniaca w zylach i to ja doprowadzalo do szalu!!
czlowiek byl kuszacy i slodziutki!!!! Elf byl tez niczego sobie ale czuc bylo od niego krew naznaczona chaosem, ona nielubila takiej krwi, chociaz jak to mawiaja z braku laku to i elf dobry!!!
Trzeciego odrzucila odrazu czula od niego silna magiczna aure i poznala go odrazu tylko jedna osoba na swiecie ma taka!!!
FOU LU
Niewiele myslac zucils sie na cxzlowieka ktury niezdazyl nawet pisnac bez problemu rozerwala mu tetnice szyjna i zaczela pic powoli jego slodka krew!!
Poczula jak wracaja jej wszystkie sily jej zmysly otworzyly sie i wchlanialy ta cudowna slodycz krwi!! Jej oczy zaplonely czerwienia!!
Po zaspokojeniu chwilowo swojego glodu spojrzala na reszte grupy, mrocznym elfom nie ufala! FOU LU znala i lubiala byl tak samo wyrzutkiem jak i ona!
Witaj FOU LU dawno die niewidzielismy, co cie do mnie sprowadza???
Mowiac to otarla krew z ust!!
 
BOBOWAWA jest offline