Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2014, 22:06   #16
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Fatum obserwował. Oceniał. Doglądał przestrzegania praw.
Niby trwał w zawieszeniu i absolutnym bezruchu, a jednak jego niedosiężny umysł cały czas pracował, nieustannie analizując przebieg wypadków.
Pod wpływem energii i ciepła, jakie wydzielał, proste formy życia zaczęły skupiać się i zmieniać, łącząc się z niewolniczymi, pół-inteligentnymi sługami Psioników, by ostatecznie zająć ich miejsce.

Insekty zyskały umysł zdolny do kojarzenia i rozumienia świata, dzięki przemianom, jakie zaszły w organizmach w myśl dekretu Naha. Jednak mimo zdobytego intelektu i zbiorowej świadomości, wciąż cierpieli żywot poddanych.

_____


Przejście od robaków do inteligentnych insektów przy użyciu bakterii - 2 PM (stworzenie inteligentnego życia)
Zbiorowa świadomość roju - Zaawansowany koncept 2 PM.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline