Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2014, 22:58   #64
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tony wysłuchał opinii towarzyszy w milczeniu.

Gdy usłyszał o wiadomościach na jego twarzy pojawił się uśmiech, zaczął na głos wydawać polecenia

- Jarvisie bądź tak miły, i sporządź raport z naszych ostatnich działań, i wyślij go Panu Fury. Załącz dane, jakie zdobyliśmy na statku Daleków i listę zmarłych. Wiadomości zachowaj później je przesłucham, podobno modne ostatnio jest składanie piosenek ze strzępków wypowiedzi sądzę, że "Barbie Girl" w wykonaniu Nicka byłaby prawdziwym przebojem Internetu - zażartował na głos za pomocą technopatii dodał obostrzenia do zaleceń ~O Doktorze podaj jedynie, że jest kosmitą z rasy zwanej Władcy Czasu z innego wymiaru, nie podawaj żadnej informacji o jego biologii ani słabości na Power Cosmic ani statku. ~ - Znając S.H.I.E.L.D zaklasyfikowałaby go, jako potencjalne zagrożenie i stworzyła śmiertelną broń, która mogłaby wykończyć Doktora tak na wszelki wypadek.

Iron Man nie zamierzał mu w tym pomagać! Tymczasem Doktor postanowił ich po prostu olać i sobie zniknął

Stark odsłonił twarz i zaczął się śmiać - A to nas załatwił, ale wierzę, że się nie zabije i jeszcze kiedyś nas odwiedzi. Obiecał mi, że spróbuje a ja mu wierzę - rzekł z pewnością w głosie.

- Ano, tak rzeczywiście zostawił cię na lodzie. Świetnie się spisałeś młody i należy ci się nagroda! Normalnie bym odpalił ci milion zielonych i odstawił Quinjetem do domu, ale ostatnio gorzej u mnie z gotowizną, więc trzeba wymyślić fajniejsze i bardziej kreatywne rozwiązanie - Nadał mentalny komunikat po kilku minutach do pomieszczenia wyleciała błękitna zbroja i wylądowała przed Amadeuszem


[MEDIA]http://i1278.photobucket.com/albums/y504/misterblondex/IRONGUARD_zpsbe3d83be.jpg[/MEDIA]

- To model "Błękitnego żołnierza" zostałem zmuszony żeby produkować je seryjnie dla specjalnego oddziału S.H.I.E.L.D są na budżecie państwowym więc dużo słabsze od mojej zbroi ale ma zaprogramowany twój adres i odwiezie cię do domu w ekspresowym tempie. - Uśmiechnął się i kontynuował - Nie, oszukujmy się jeżeli będziesz chciał to bez problemu złamiesz moje zabezpieczenia, więc umówmy się że ci ją po prostu daję, masz okazje przyjąć nowy pseudonim może Iron Lad ? Byłbyś dużo lepszym sidekickiem niż Squirrel Girl no w każdym razie prawdopodobnie mniej denerwującym - zaśmiał się z własnego dowcipu, na całe szczęście dziwaczna mutantka o dziwacznych mocach i niewyjaśnionych umiejętnościach naginania rzeczywistości do które w pewnych aspektach przewyższało Wandę czy Molecular Mana na szczęścia dała mu święty spokój.

- A mówiąc poważnie możesz jednak chcieć mi ją odesłać bo super łotry pewnie będą chcieli ci ją odebrać. Wybór należy do ciebie, mam tylko prośbę jeżeli potrzebujesz kasy nie sprzedawaj jej na Ebayu zamiast tego skontaktuj się z naszą ulubioną agencją wywiadowczą jestem pewien że chętnie ją od ciebie odkupią. A jeżeli będą robić problemy to przypomnij im że pomogłeś uratować wszechświat - Iron Man miał głęboko gdzieś wszelkie umowy zawarte z USA wykupując pakiet większościowy, odcinając go od wszelkich funduszy i odbierając moc decyzyjną sami się proszą o bunt więc niech teraz użerają się z superinteligentnymi nastolatkami.

- Dziękuje, wszystkim za wspólną akcje a teraz wybaczcie ale czeka mnie badanie obcych technologii i ulepszanie zbroi - Przyzwał Starkboty które zaniosły skorupę Daleka do laboratorium z którego nie wyściubiał nosa przez kolejny tydzień.

***

Tony emu Starkowi udało się nieco wytrzeźwieć, specjalnie zaprojektowane, nanoboty które wstrzyknął sobie do organizmu pomogły ograniczyć przykre i bolesne konsekwencje odstawienia alkoholowego do minimum. Co najważniejsze miał do wykonania nowy projekt Zbroja dla Doktora!

Podstawę projektu oparł na Rescue. Zmodyfikował jednak według potrzeb organizmów władców czasu i usunął nawet, repulsory odpychające tak żeby kosmita nie mógł znów wyskoczyć z tym swoim argumentem o nieużywaniu broni. Skorzystał też ze schematów osłon przeciw promieniowaniu, jakie udostępniła mu, TARDIS, jeżeli okażą się skuteczne zamierzał zastosować je w nowej wersji własnej zbroi.

Do systemów wgrał historie świata, mapy i opis kilku ważniejszych akcji, Avangers żeby Kosmita mógł przebadać sobie różnice pomiędzy swoją wersje wszechświata z ich.

Dość dużo uwagi poświęcił też na szczegóły estetyczne, zbroja wyglądała jak ten kiepski graniak, który nosił, miała nawet ten sam kolor, co TARDIS, niebieską lampę policyjną na głowie napis "POLICE BOX” i czerwoną stalową muchę.

Przebadał też te wredne elektroniczne naziole ze Skarro. Korciło go żeby skopiować stop ich zbroi i brokę, która była na tyle mocna żeby przebić jego dzieło, ale na razie wstrzymał się z kopiowaniem i skupił się na zbieraniu danych, bo nie był pewien, jaka może być reakcja Władcy Czasu na takie zapożyczenia technologii.

Starał się utrzymać projekt w tajemnicy, spodziewając się próby hakingu ze strony swoich "przyjaciół" z S.H.I.E.L.D prewencyjnie poprosił Amadeusza Cho o pomoc w ukryciu tego projektu. Nick był diablo sprytny i na pewno domyśli się, że geniusz ukrywa przed nim dane o Doktorze, ale Iron Man złożył obietnice i nie chciał jej złamać bez zgody dziwacznego przybysza
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-03-2014 o 12:02.
Brilchan jest offline