Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 00:51   #57
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Ja mam taką rozterkę moralną. A co jeśli sesja upada ewidentnie z winy graczy? Założyłem rekrutację, miałem kilka zgłoszeń, po drugim poście 2/3 graczy znika. Ani słówkiem nie przebąkną dlaczego, a ciężką chorobę/brak internetu można wykluczyć, bo po prostu widuje się ich na forum.
Człowiek kombinuje, kleci, wymyśla, nie zdąży zacząć i już musi kończyć, a niestety sesja bez pozostawionej furtki, co by dodatkową rekrutację zmontować.
W takich momentach się trochę traci serce do tego. I pojawia się myśl, że powinno się takie coś mocno piętnować, żeby inni potencjalni MG zerknęli w profil kandydata do sesji i wiedzieli "oho, gracz niesolidny, odwala maniane i słówkiem się nie odezwie, można się rozczarować" i wzięli do sesji innych.
Z drugiej strony, czasu szkoda na to i to jakoś nieprzyjemne, być tym wrednym. Do tego chyba nie ma takiej praktyki na tym forum.
A może powinna być?
Rzecz jasna karząca tylko ewidentne przypadki totalnego braku szacunku dla innych.
 
goorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem