Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 14:16   #60
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Gdybym miał wybór, wziąłbym samych takich Haladów Ale niestety zgłoszeń na tyle mało, że po prostu wziąłem najlepsze karty, bez patrzenia w niczyją historię.

Co do reszty uwag, to zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, siedzę tutaj mniej więcej od pół roku i zdążyłem to wszystko zaobserwować. Tylko, że mnie po prostu nie kręcą powszechnie znane settingi, nigdy nie siedziałem za mocno ani w młotku ani w DDkach, ani w niczym innym, podręczniki owszem miałem w rękach, ale tylko z ciekawości i dla inspiracji czytane.
Ja, zwłaszcza tutaj, szukam dla siebie raczej ciekawych pomysłów, dobrych historii i tyle, więc nie będę prowadził czegoś tylko dlatego, że "wszyscy to znajo".
Nachodzi mnie taka myśl, że najlepiej, zwłaszcza jak się nie ma wyrobionej marki, założyć sesję z obłędną liczbą graczy i łatwością w eliminowaniu lecących sobie w kulki. Zawsze jest szansa, że statystycznie patrząc, znajdzie się kilku takich, co dotrwają do końca
 
goorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem