Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 16:53   #70
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał goorn Zobacz post
"gdock powinien być tylko pomocą" - właśnie o to mi chodziło, bo niestety to jest narzędzie którego rola w sesji może szybko i niepotrzebnie się rozrosnąć. No tak przynajmniej zaobserwowałem, ale wiele opinii już widziałem podobnych w wymowie. Ludzie często krzywo patrzą na docka w ogóle, bo właśnie mają przykre doświadczenia z sesji, które się zwyczajnie rozlazły przez niego.
Sam doc nie ma tu wiele do rzeczy. Tu trzeba wyrobić sobie rytm pisania. Nie ostatniego dnia kolejki, a ciągle przez czas jej trwania. Sam do tego zmuszam graczy w wielu swoich sesjach, jedynie rozpoczynając sytuacje i im zostawiając im dociągnięcie ich do końca - a czas mają na to do końca kolejki. Im bardziej się wszyscy w granie zaangażują, tym bardziej chce się grać i do tego należy dążyć. Co nie zmienia jednego: zwykle osoby początkujące w PBF takiego trybu nie zniosą i mogą się nawet zniechęcić. Oni najpierw powinni popróbować w czymś wymagającym mniej zaangażowania.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem