Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 23:18   #82
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva wzruszyła tylko ramionami.
- No tak, jak zwykle jesteś "demokratycznie" nastawiony. Cóż, z Marcjanem mam się widzieć jutro. Jeśli nie będzie miał jakiegoś genialnego pomysłu poza schroniskiem dla zwierząt, to myślę, że przeforsujemy pomysł galerii. Świrów ci u mnie w klubie dostatek, a więc z artystami problemu nie będzie.
Wampirzyca wstała ze swojego miejsca przeciągając sie rozkosznie. Może jej wdzięki nie były szczególnie okazałe, ale trzeba przyznać, że miło popatrzeć na młode, silne ciało kobiety, odziane w dodatku w seksowną sukienkę. Shiva pochyliła sie lekko nad Shawnem. Stuknęła swoim kielkiszkiem o jego, po czym bez ostrzeżenia rzuciła czarką przez pokój tak, że naczynie rozbiło sie w drobny mak na ścianie.
- To na szczęście. - szpenęła z uśmiechem.
Sprężystym krokiem podeszła do drzwi pokoju. Otworzyła je wołając czułym niemal głosem.
- Ralphiku, mam dla Ciebie zadanie! Potrzebne ci będzie najbardziej zabójcze wyposażenie na świecie: zmiotka i szufelka... Ooo!
Wampirzyca uniosła brwi w geście zdziwienia, kiedy zobaczyła w holu Marcjana. Zastanawiała się ile mógł słyszeć...
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline