Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 23:21   #36
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Znając jednego podobnego MG (w prowadzeniu, niekoniecznie w poglądach), mogę rzec, że jest to wytłumaczenie dla mnie zrozumiałe. Tak, trochę paskudne, ale ufam, że nie wykorzystujesz pozycji. Nie sugeruje tego nic z Twoich postów, w każdym razie, a jeśli nawet byś wykorzystywał (wątpię), sprawą jest to Twoją i Twoich graczy, czyż nie?

Niekoniecznie pochwalam, ale to też dlatego, że moim zdaniem Twoi gracze powinni kiedyś zrobić Ci niespodziankę i dać Ci okazję zagrać. Skoro regularnie im mistrzujesz, to niech dla odmiany pozwolą Ci się pobawić i Tobie z kolei przeżyć katharsis. Tak ja bym zrobił, ale oczywiście, mogłoby się okazać że:
a) już nie pamiętasz jak grać i Ci się nie chce sobie przypominać
b) już Ci robili takie niespodzianki i jest generalnie dobrze, moje obawy są zbyteczne
c) nie potrzebujesz już grania, masz frajdę z mistrzowania
d) jakiekolwiek inne sensowne wytłumaczenie takiej sytuacji

Zatem, nie wcinam się więcej. Na pewno odpowiedziałeś na moje pytanie, za co dziękuję.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem