Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2014, 01:15   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


-Generalnie pograłbym jakimś fajterem w miarę XX - XXI w wygrzew W sensie, że bez fantasy i coś na szybkostrzelne spluwy. Więc ogólnie kierunek budzi moje zainteresowanie


-A tak dokładniej to...

1- Jakoś niespecjalnie...

2 i 3 - Dla mnie eFki i MM-ki to w sumie to samo W oba chętnie bym pyknął

4 - OW, grałem kiedyś i ogólnie kojarzę... Właściwie to nie bardzo... Ale jeśli konflikt miałby w istocie być międzu "Niebieskimi" a "Czerwonymi" to jak najbardziej jestem "za" ale coś w realiach Zimnej Wojny tudzież jakiegoś alta do III WŚ. Wówczas jak najbardziej. Same przenoszenie tego konfliktu w przeszłość jakoś mnie nie pociąga... Ala sama gra była ok

5- Czemu nie. W jakieś zwiewanie/masakrowanie sztywniaków jeszcze nie miałem okazji zagrać.

6- Może... Nie znam książki ani gry. Ogólnie kumam o co kaman. Biorąc pod uwagę, że tak ogólnie to zdaje się jest to surwiwal w parawojskowych klimatach z fajnymi zabawkami to czemu nie.
 
Pipboy79 jest offline