Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2014, 19:02   #119
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Z cienia wyłonił się gnom, najwyraźniej zapomniany przez towarzyszów. Ich uwagę przykuło jednak to, co niósł w ręce - a była to butelka niewiele mniejsza od niego samego. Na dodatek otwarta. Danny przeciągle beknął.

- Jak chcecie czegoś konkretnego to polecam to. Esencja dusz - sam robiłem. Gusta smakowe każdy ma inne, ale - Przerwał na moment, pociągając jeszcze raz. - Przynajmniej mocne.

Jakby na potwierdzenie ostatnich słów, Książę zatoczył się wprost pomiędzy towarzyszów, zatrzymując się dopiero ryjem na tarczy Yorna. Wyciągnął ręce z butelką w ich kierunku, po czym kontynuował:

- Ja jestem bardzo za obozem. Mogę znaleźć odpowiednią jaskinię, jeśli dacie mi godzinkę. Kiedyś jedna wiedźma nauczyła mnie przydatnej sztuczki, miało to być wróżenie a jest jedynie czymś podobnym. Ale się sprawdza. Potrzebuję tylko kartki i czegoś do pisania.
 

Ostatnio edytowane przez Demoon : 04-03-2014 o 19:39.
Demoon jest offline