Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2007, 11:22   #84
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva przyjrzała się Marcjanowi. W jej oczach zabłysły wesołe ogniki.
- Jesteś zazdrosny! - rzekła z satysfakcją - Jak babcie kocham, nie podoba ci się to, że umówiłam sie z Shawnem.
Wampirzyca otarła się czule o Gangrela. Gdy ich twarze były dość blisko siebie, pokazała mu język. Czy da się w jednym ciele połączyć osobowość łobuza i salonowej królewny? Dziwna to mieszanka i prawdopodobnie wybuchowa, ale patrząc na Shivę można było przypuszczać, że taka mikstura miała prawo bytu.
Kobieta już bez droczenia się, wyjaśniła.
- Masz racje, spotkaliśmy się tutaj żeby porozmawiać o tym, co zrobimy z kamienicą. Kolejnego klubu nie chcemy, ale wydaje nam się interesująca perspektywa założenia tutaj Galerii Sztuki. Wiem, że to nie twoja branża, lecz pomyśl: W dzień byłby tutaj spokój, a tylko wieczorem odbyłby się jakiś wernisaż czy przyjęcie do grubych ryb. Może nadęcie, ale spokojnie. - sciszyła głos - Shawn byłby w swoim żywiole, więc myślę, że nikt nie będzie ci kazał sie w to angażować. To w końcu tylko przykrywka.
Shiva odsunęła się odrobinę od Marcjana spoglądając na niego zachęcająco.
- Decyzja oczywiście bez ciebie nie zapadnie, mówię ci tylko co myśmy wymyślili. No to jak, jakieś inne genialne opcje, czy może "od biedy" być galeria?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline