Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2014, 19:08   #42
t0m3ek
 
t0m3ek's Avatar
 
Reputacja: 1 t0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znanyt0m3ek wkrótce będzie znany
Nah objawiło się swojej rasie, wszystkim z osobna w tej samej chwili, piękne jak zawsze.
- Dzieci moje! Od dziś będziecie chronieni moją łaską i tylko moją. Jako że od Nah pochodzicie, Nah jest waszym życiem i dla Nah będziecie robić wszystko! - Tak oto bóstwo obdarzyło swą smoczą rasę swoją łaską, a oni w zamian czcili tylko Nah.

Boskie Przymierze (⚫⚫⚫⚫⚫) - bóg tworzy święte przymierze z daną rasą. Bóg zapewnia rasie swoje błogosławieństwo, w zamian będąc wyłącznym bogiem danej rasy. Nie jest to zwykła umowa - rasa zyskuje trochę z bóstwa, a bóstwo staje się podobniejsze do przedstawicieli danej rasy. Wszelkie akcje związane z daną rasą kosztują inne bóstwa 1 PM więcej. Poszczególni przedstawiciele danej rasy mogą wybrać zerwanie Boskiego Przymierza, wtedy jednak tracą ową ochronę. Członkowie danej rasy zyskują też premię +2 w walce i mogą używać dowolnych konceptów.

 
t0m3ek jest offline