Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2014, 19:40   #22
Iakovich
 
Iakovich's Avatar
 
Reputacja: 1 Iakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skałIakovich jest jak klejnot wśród skał
Galiusza nie zdziwiła postawa Carla jego słowa miały sens przesłuchanie może poczekać a ludzie i ich strach nie.
-[i] Panie poruczniku to jest dobry pomysł ludzie zaczynają się niepokoić lepiej zbierzmy ich albo przy kaplicy albo poza murami miast. Choć sam jestem za drugim rozwiązaniem, a przesłuchanie może poczekać.”
wyszedł z namiotu i ruszył do oddziału który pilnował poniekąd porządków popijając z sobie z kolegami z innych oddziałów.

-Trzynasty do mnie. Kurwa mać co jest dawać cały bimber i inne trunki jakie macie. Puki macie służbę nikt nie pije. Jak będzie na to czas to się wszyscy napijemy i nawet postawie kilka kolejek, przecież nie kazałem kupić tych kilka beczułek by tylko je nosić.Jak komuś to nie odpowiada to może zapoznać się z moim przyjacielem -wyciągnął jednym płynnym ruchem nadziak i kilka razy stuknął o rękę.“Może to ich czegoś nauczy bo widać że są karni”

Trzynasty oddział szybko się zebrał się w miarę szybko, pilnowanie reszty nie dało im tyle możliwości na picie co innym. No i zjedli coś bo Jorn i Osric dali z siebie wszystko jak na takie warunki.
 
__________________
" Blood blood for the BLOOD GOD"

" Jack ty znowu w mieście?? Księżna już wie??... rok minął i chyba wszyscy zapomnieli już o wieżowcu "
Iakovich jest offline