WÄ…tek: [D&D 3.0] Charyzma
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2007, 14:21   #5
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Sek w tym ze od strony mechaniki jest to mozliwe - natomiast nie bardzo widze to w warukach fabularnych . Ale oczywiscie to kwestia pewnego stopnia ksenofobii ras u kazdego konkretnego Dma - ja napisałem jak ja to widze ( a ze jestem dworfofobem - to tak wyglada moje podejcscie do sprawy elfa charyzma 40

Pozatym nie bardzo rozumiem :

Cytat:
Napisał Vienu Racadi
Jeśli są one z założenia wrogie, to wartość Charyzmy należy rozpatrywać w kontekście Zastraszania
ma sie troche w sprzecznosci do


Cytat:
Napisał Vienu Racadi
W rzeczy samej - elf z taką Charyzmą samą swoją obecnością przyciąga do siebie innych i z łatwością może zostać niekwestionowanym przywódcą na miarę imperatora, za którym pójdą i orkowie i krasnale. I zrobią to z własnej woli.
No i kwestia urody - trodno mi sobie wyobrazic krasnoluda zakochanego w elfce ..
/ bleee , tfu tfu ... /
Dlatego charyzma jest tak (w/g mnie ) modyfikowalna wartoscia ze w zasadzie jej obecnosc sprowadza sie do mechaniki .


Pozatym nie rozpatrywałem tu rożnicy lvl badz jej braku ...
 
denis jest offline