Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2014, 08:56   #7
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
PDki faktycznie po częściach. A tak w ogóle to to będzie krótka, czy długa przygoda? Dużo tego typu części będzie?
Do tej pory są trzy części gotowe (będzie więcej). Myślę że w 3/4 miesiące powinniśmy skończyć pierwszą "przygodę". To też zależy od was, jakie ścieżki wybierzecie etc. Po pierwszej przygodzie zadecydujecie czy chcecie dalej czy nie Liczę że wam się spodoba to co przygotowałem.

Punkty doświadczenia więc po ukończeniu przygody. Jeśli się to sprawdzi to zostaniemy przy tym, jak nie zmienimy by każdy był szczęśliwy.

Cytat:
Napisał Zombianna Zobacz post
Mechanika podczas walk, koniecznych testów itd. Bez rzutów na każdym kroku, ...
Zresztą odbierać demonetce radość z toczenia kości ku naszej zgubie? Toż to by było barbarzyństwo
)
Co do mechaniki to tak zrobimy. Przy ważnych walkach czy istotnych dla mnie dość rzeczach będziemy jej używać. Tak to pozwolę wykorzystać wam wasz bogaty warsztat. (będę dawał info w komentach typu; wybierzcie sobie cel i opiszcie jak go ubijacie).

Proszę tylko byście kasy pilnowali sobie i korygowali na bieżąco w panelu.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline