Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2014, 11:16   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stark podrapał się po głowie - Nie wiem czy powinienem ci gratulować czy wyrażać kondolencje. Pozwól, że cię wyręczę - Odchrząknął i zaczął wydawać polecenia

JARVIS Rozpocznij protokół "Wiedziałem że tak będzie" - Stalowe ramiona robotów ożyły i z wielką szybkością wymontowały potrzebną część ze zbroi i podały ją Doktorowi - Nie chcę żebyś musiał mi mieszać w systemach a propos Jarvisie bądź tak miły i wykasuj z naszej bazy wszelkie dane o biologii Władców Czasu. Skoro już wykonałem zbroje nie będą mi potrzebne, choć wciąż uważam, że powinieneś wziąć zbroje ze sobą nigdy nie wiadomo, co się może przydać. A na brak miejsca raczej nie narzekasz - doradził.

Dopiero teraz kosmita miał okazje zauważyć worki pod oczami naukowca i plaster naklejony z boku szyj. Energetyczny sposób bycia dobrze to maskował, ale Tony chyba nie spał zbyt dobrze przez ostatni tydzień

- Chciałbym, zatrzymać plany pola ochronnego, które podarowała mi TARDIS i wykorzystać je do modyfikacji mojej zbroi, ale nie zrobię tego bez twojego pozwolenia. Nie produkuje broni na masową skale a ta której używam służy do samoobronny, nie będę używał twojej technologii bez pytania bo to nie uczciwe po za tym mam świadomość że możesz bez problemu ją wykasować jeżeli zechcesz - to ostatnie stwierdzenie wyraźnie dużo kosztowało złotego mściciela.

- Zastanawiałem się też nad skopiowaniem Broki Daleków ale doszedłem do wniosku że za łatwo przeleli by kontrolę nad taką bronią jeżeli jeszcze kiedyś się tu pojawią, zamiast tego analizuje ich technologie i staram się stworzyć coś co skontruje specyficznie ich aby już nigdy nie mogły wyrządzić takich szkód jak wcześniej - Mówiąc o tym jego nastrój wyraźnie się pogorszył zachowywał się podobnie jak Doktor gdy o nich myślał tydzień temu

I podobnie jak ostatni władca czasu Stark natychmiast przywołał na twarz uśmiech i spróbował odpędzić złe wspomnienia mówiąc o czymś weselszym - No to czas się ubrać do wyjścia i odwiedzić Nicolasa Fury ego najlepszego szpiega tej planety! Jarvis zawiadom kochanego Nicka, że niedługo go odwiedzę, bo mam do przekazania ważne informacje. Przygotuj też moją zbroje - W trakcie, gdy cybernetyczny kamerdyner po którymś z kolej "Tak Sir" zaczął wykonywać swoje obowiązki Geniusz bilioner
Zakrył usta i udając, że zdradza jakieś wielki sekret wytłumaczył koledze swoje postępowanie

- Wiesz z chęcią bym mu nic nie mówił, ale i tak będzie zaskoczony a gdybym go nie ostrzegł i sądziłby, że to zamach któregoś z super łotrów wątpię żebyśmy uszli z życiem żeby wytłumaczyć, że to dowcip - Tony dość sprawnie założył złoto czerwoną zbroje Iron Mana następnie podał Doktorowi koordynaty S.H.I.E.L.D. Helicarrier a dokładniej położenie biura detektora, które znał stąd, że pomagał przy budowie statku.

Grzecznie przywitał się z Sexy, gdy tylko wszedł na pokład, wprost rozpierała go radość, czuł się niczym mały urwis, który zaraz wywinie kawał stulecia!
 
Brilchan jest offline