Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2014, 11:47   #12
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Lou przeglądała się w lustrze , oglądając swoje naprawione żebra. Przy okazji Naut podziwiał silną oraz zgrabną sylwetkę nowego ciała. Nie żałował zakupu , choć czuł ukłucie sentymentu kiedy targował się nad starym wysłużoną formą w której się urodził.

-Chciałbym za nie 17 000c. Wiesz , dopiero przybyłem...- upomniał się w myślach i nieco zaczerwienił- dopiero przybyłam do miasta i już jestem w niezłych tarapatach. Nie dostaje się po żebrach za nic, przynajmniej słyszałam taką dobrą opinię o Marsie. Mogę zejść z ceny, jeśli masz jakieś przyjemniackie środki przeciwbólowe. Wiesz żebra- powiedziała cynicznie , starając się być przekonująca.

Rozejrzała się po klinice widząc pełno różnych leków zamkniętych w szafkach z oszklonym przodem. Zresztą ostatnio Naut polubił po prostu alkohol , który zazwyczaj niezbyt go zaspokajał, teraz będąc wspólnikiem w Rush Motion mógł wypijać różne smakowite drinki zamiast zwykłej taniej szkockiej smakującej jak paliwo do promu kosmicznego. Próbując zgadnąć reakcję Ursuli , która jako ośmiornica nie miała dosadnego wyrazu twarzy od razu postarał się ją udobruchać.

-Mogę zająć się tymi biednymi podami. Kiedyś pracowałam w kanałach- a dokładniej , pomyślał Naut mieszkałem w tunelach konserwacyjnych kiedy wszystko i wszyscy inni zawiedli nie pozostawiając mi wyboru , jednego z wielu w tym dawnym nomadycznym życiu.

Kiedy dostanie dodatkowe wskazówki od medyczki uda się do tego całego dilera bronią i nieźle się zaopatrzy- na ogry i kanałowego morderce podów. Oczywiście pierw musiała dostać forsę za Nauta.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 08-03-2014 o 11:49.
Pinn jest offline