Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2014, 12:13   #33
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Bakcyl co do Twojego wcześniejszego pytania to oczywiście tak jak chłopaki nie roszczę sobie żadnych praw. Zresztą pracowałem na materiale przygotowanym przez kogoś innego, przerobiłem go tylko na shime.

A skoro jesteśmy przy przeróbkach to kiedyś na potrzeby rdzawej kampanii (której nigdy nie poprowadziłem) musiałem przygotować parę egzemplarzy produkowanych po wojnie. A jako, że byłem po Metrze:Last Light i jestem fanem Falloutów zaadoptowałem broń stamtąd. Może komuś się spodobają dwie strzelby z tych klimatów.

Cytat:
Zdjęcie:Zdjęcie
Nazwa: Height
Amunicja: .12
Magazynek: 1
Wymagana budowa: 12
Reguły: cholernie niecelny (-30%), niezawodny (19-20), mały zasięg (do 20 metrów), wolne przeładowanie, poręczny
Cena: 40 gambli
Opis: Strzelba-rewolwer produkowana w Missipi. Nazwę zawdzięcza swojemu twórcy Samuelowi Heigtowi. Bardzo popularna na barkach i promach gdzie z racji na toksyczną mgłę ograniczającą widoczność potrzebna jest broń krótka, niezawodna o dużej sile rażenia.
Cytat:
Zdjęcie:Zdjęcie
Nazwa: Przyjaciel Farmera
Amunicja: .12
Magazynek: 2
Wymagana budowa: 11
Reguły: niecelny (-10%), niezawodny (19-20), dwunabojowy
Cena: 45
Opis: I nie chodzi tutaj o Rosyjskiego Tuzika. Następna strzelba produkowana dla odmiany w Teksasie. Łamana w pół jak klasyczna dwururka ale układ luf przypomina bardziej kniejówki. Jest jak ludzie, którzy nią się posługują. Prosta, solidna i silna.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem