Wątek: Jak to jest ?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2005, 22:38   #16
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
ps. Czemu napisales ze abbu popiera ćpunów półnagich? przecież napisał ,że własnie się ich nie popiera...

Jeśli chodzi o Twe pytania, to naprawde nie mam zielonego pojęcia... dlaczego tak jest? Może muzyka w jakiś tajemniczy sposób bardzioe wpływa na umysły ludzi... a może po prostu pewne grupy słuchające pewnej muzyki robią pewne zabronione i nimoralne rzeczy? A słyszał ktoś, żeby jakaś osoba została popchnięta przez masowo wydawaną i dostępną w kioskach "ruchu" ksiażkę do złamania prawa i ludzkiej godności? (wiem wiem.. wyolbrzymiam to). Bo w zasadzie nie zależy od muzyki i od książek to jak postępują ludzie... może niektórym trudno to zrozumieć? (np. cenzorom muzycznym - i ile jest ktos taki) ...
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem