Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2007, 20:47   #101
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
- Powiedziałem już dlaczego wybrałem was. Uważam że pośród was jest ostatni członek chaosu. Dlatego będę głosował tylko na jednego z dzisiaj przeze mnie oskarżonych. Możecie mówić co chcecie. Możecie mnie nawet jutro oskarżyć i skazać. Zdaje sobie z tego sprawę i mimo to podejmuje to ryzyko. Nie potrzebuję dawać dowodów swojej niewinności. Nie stawiaj mi wojaku za przykład decyzji Johanna bo nie było w niej nic z odwagi tylko czyste wyrachowanie. Nie zwróciłeś uwagi na wynik głosowania? Od początku wiedział że wygra. Niemal jednogłośnie skazaliśmy Grabarza. To było sprytne odwrócenie naszej uwagi. Jestem przekonany że on jest synem chaosu tak jak byłem przekonany że wy myślicie tak samo.
W tym co mówisz Eiku jest faktycznie wiele prawdy. Wasze czyny wiele mówią, oczywiście nie można wykluczyć że to tylko mydlenie oczy ale w tym wypadku odrobina wiary nie zaszkodzi. Mój wybór jednak był celowy. Podobnie jak ty sądzę że najbardziej winny z nas wszystkich jest Jan -kat. Nie mogłem jednak wskazać tylko jego ponieważ zbyt łatwo byłoby go uniewinnić i skończyć dzień bez ujawnienia chaosu. Spójrzcie gdy nasza uwaga się od niego odwróciła siedzi cicho niemal niezauważony. Liczy że wybijemy się sami. Moim zdaniem to on jest Prawdziwym członkiem chaosu.

- Mogłem dzisiaj wybrać tylko Johanna i mieć czyste sumienie. Jednak wiem że w nocy zginie kolejny prawy człowiek. Wiem też że to mogę być ja. Nie mam nic do stracenia.