Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2014, 12:18   #14
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Niezadowolony brakiem uzyskanie dodatkowej forsy Naut udał się do handlarza bronią. Ulice Noctis sprawiały nieprzyjemne wrażenie, wszędzie pełno śmieci. Zarówno w znaczeniu osobników jak i wyrzuconych nie sprzątniętych produktów. Ponadto było tutaj o wiele zimniej niż w innych częściach kopuły, najwyraźniej oszczędzano nie tylko na świetle, zechciała ubrać się w coś cieplejszego najlepiej z dopasowującej się tkaniny. Po jakimś czasie dotarła na zaplecze sklepu z usługą naprawy. Oczywiście pod przykrywką sprzedawano tu dobry arsenał. Hiperkorporacje robiły naprawdę solidny sprzęt i Naut cieszył się z możliwości spróbowania takich cacek. Nie mogąc zdecydować się na jakąś broń spojrzała na pancerze na ubranych manekinach, w między czasie tłumacząc w MESHu o co chodziło Ivanowi. Najwyraźniej chciał by odnalazła kumpla , w zamian dając jeszcze lepsze rzeczy.

-Wezmę pancerz interwencyjny, podoba mi się jego czerń i tekstura. Nie mogę wziąć czegoś cięższego , bo ograniczy mi to ruchy. Poza tym to niezbyt wygodne i modne. Daj mi też te sprężone pistolety. Wyglądają na szybkie bestię.

Odeszła trochę na bok patrząc jak puszkarz zajmuje się pakowaniem broni i rzekła.

-W razie czego mogę zwrócić broń? Wiesz, postanowiłam odnaleźć twojego Towarzysza- powiedziała ostatnie słowo mocno parodiując akcent- Potem zamienię ją na coś lepszego , z tego twojego specjalnego asortymentu. Zresztą jak chcesz. W każdym razie powiedź mi coś więcej na temat tego Saszy. Co robi, gdzie przesiaduje i takie tam. Wiesz muszę coś mieć jeśli mam go złapać- powiedziała rześko.
 
Pinn jest offline