Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2014, 15:58   #128
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Sao zawała do kuzyna
- Ja ciebie nie mam za mężołożnika! To te dwa cię chcą wykorzystać, jak ten akrobata co kuzynkę Gao Song zbrzuchacił i uciekł, ale go wojownicy dopadli - uśmiechnęła się triumfalnie i złowieszczo - Początkowo chcieli go zamarynować, ale dziecko potrzebuje ojca, więc mu odpuścili i tylko go wykastrowali, choć to tak jakby miał dwie matki - zastanawiała się z palcem przy ustach. Potem podeszła do Stanisława. Prawie dorównywała mu wzrostem, więc mogła mu spojrzeć w oczy
- Ty dziwnie wyglądasz! Nie jak Xingijski Wojownik. Potrafiłbyś pięścią skruszyć cegłę? Oczywiście, że nie! Może głową...

Nieco później Mistrz Nashirindach powrócił do rozmowy z Samuelem.
- Niektórzy mawiają, że wszyscy mamy dwie, albo więcej dusz. Ponoć każdy z nas ma Cień, mroczne ja, które kieruje się najniższymi pobudkami. Pragnie zadawać śmierć i ból, zaspokajać wszystkie rządze. Słyszałem o alchemikach, którzy próbowali skroplić swój cień, lub wyciąć go. Nigdy nie kończyło się to dobrze . Musisz zrozumieć, że każdy z nas ma swój Cień, nie ważne czym on jest. Ty, ja ci dwaj bracia... Tylko sztuczne twory go nie mają. Wszyscy też czasem ulegamy pokusie, aby go wyzwolić. Czasami jednak musimy to zrobić. Jest jak dzika bestia, którą trzeba trzy lecz nawet szpony bestii mogą być przydatne.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline