Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2014, 20:10   #9
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
http://hill-kleerup.org/pmwiki/FATE/FatePoints

Hmm..dziwne, grałam i prowadziłam 3 edycję, znam (prawie) na pamięć 4'tą, a Aschaaar jak zwykle odkrywa przede mną cuda-wianki i obnaża moją niewiedzę. Widać nie znam tej gry tak dobrze jak on, albo grałam wg. złych reguł

Człowiek się całe życie uczy...

Cytat:
Spend 1 FP for "minor narrative control of the situation." E.g., finding a convenient item, knowing someone in town, showing up at just the right moment in another scene. The GM has veto rights, but as long as it "lets people continue to have fun without breaking anything" it should be allowed. (And, of course, if it's not a stretch of coincidence to find the object, etc., it shouldn't cost an FP.)
W FAE PL nazywa się to "Punkty losu" i można je wymienić za "automatyczny sukces"

PS: No tak, zapomniałam, że lepiej na kogoś naskoczyć z wiedzą z wiki, zamiast się wysilić i zajrzeć do systemu
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 13-03-2014 o 20:18.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem