Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2014, 03:35   #136
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Szlag by to trafił! - skomentował Eldon widząc jak mało efektywna była walka z cienistym stworzeniem. - Nie wiem jak wy, ale ja daję dyla. - Nie czekając za reakcją reszty towarzyszy niziołek rzucił się biegiem w kierunku pozostawionej u wylotu tunelu drużyny, zgrabnie prześlizgnął się między ostrymi skałami by w końcu stanąć naprzeciw Yorna. - Pieprzyć ten cały cyrk. - powiedział zadyszany. - Nie ma co się rozdzielać... Jakaś maszkara z piekła rodem nas zaatakowała, ale grunt, że uciekinier nie zdążył nikogo więcej poinformować.
- A co z resztą? - spytał sędziwy krasnolud.
- Nie wiem, miałem ich za plecami, a jeśli tam zostali to są w gorszej sytuacji, bo właśnie moje zaklęcia przestały działać. - Bard przetarł czoło, po czym usiadł obok opierając się plecami o ścianę. Grzebiąc przez kilka dłuższych chwil w swoim plecaku wyciągnął zakorkowany bukłak zimnej wody, którą następnie niemalże opróżnił jednym łykiem, a resztką polał sobie spoconą głowę. - Ciekaw jestem o którym tunelu ta pokraka z jaskini mówiła. - powiedział ochłonąwszy.
 
Warlock jest offline